Българският полузащитник Емил Гъргоров влезе в 60-ата минута за своя отбор Страсбург, който се наложи с 2:0 над Аячо в среща от 22-ия кръг на Лига 2. Бившият футболист на ЦСКА, който пропусна предишните два мача заради травма в прасеца, се появи на терена вместо Зенке.

Арно Мейре откри в 13-ата минута, а Гийом Лакур в 30-ата затвърди аванса на елзасците, които постигнаха шеста победа от началото на сезона и се нареждат на 14-о място с 26 точки.

Гъргоров се включи добре в последния половин час игра и малко преди края опита страховито воле, което беше спасено от вратаря на гостите Дебес. Точно преди Гъргоров, от далечна дистанция пробва късмета си и Никола Фоверже, но отново стражът на Аячо показа класа и отби топката.