Емил Ангелов се разписа за своя Денизлиспор в първия мач за Купата на Турция срещу Манисаспор. Въпреки попадението на българския футболист обаче, отборът му загуби с 1:4 като гост.

Денизли все още таи някакви шансове за класиране на полуфиналите, тъй като реваншът е на 11 февруари, а тогава тимът ще има и домакинско предимство.

Ангелов започна срещата като титуляр и игра до последния съдийски сигнал. Манисаспор поведе в резултата още в 16-та минута на мача, но само 4 по-късно Денизли се върна в играта, след като изравни от дузпа, а точен от бялата точка бе именно Емил Ангелов. Това обаче не обезкуражи домакините, които реализираха още три попадения до края на двубоя. В 31-та минута вкара Варол, а на два пъти през второто полувреме точен бе Симпсън.