Българският нападател на Денизлиспор Емил Ангелов отбеляза поредния си гол в турското първенство. Бившият футболист на Левски, Литекс и Черноморец помогна на тима си да спечели с 3:2 срещу Ексишехирспор.

Българинът се разписа в 48-та минута, като по този начин резултатът стана 2:1 за Денизлиспор. Гостите изравниха, а в 82-та минута Биринчи донесе пълния успех за Емил Ангелов и компания.

Пореден силен мач записа и отборът на Димитър Иванков. Бурсаспор спечели срещу Анталияспор с 3:2, при това като гост. Съставът на българския вратар е най-добре представящият се в последните шест кръга. Иванков и колегите му са записали в този период пет победи и само едно реми.

Бурса излезе на пета позиция във временното класиране преди да бъде изигран мача между Бешикташ и Фенербахче. Актуалният лидер Сиваспор загуби като гост на Газиантеп. При това положение, ако Бешикташ вземе мача си с „фенерите”, ще поведе колоната в Турция.