Емил Ангелов се разписа за своя Карабюкспор при домакинската победа с 3:2 над Газиентепспор в мача от 27-ия кръг в Турция. Звездата на гостите Ивелин Попов не бе в групата заради травма.

Ангелов започна срещата като титуляр и бе точен в 63-та минута, когато неговият тим поведе с 2:1. Българинът бе заменен в 70-та минута от Коельо.

Още в 7-та минута пък Иван де Соуса вкара за Газиентеп и така тимът на Ивелин Попов поведе с 1:0. В 41-та минута обаче Ясин Авчи. В 63-та минута Анеглов вкара за 2:1.

Гостите успяха да изравнят в 81-та минута, когато Олкан Адин реализира за 2:2. Драматичната победа за Карабюкспор донесе Илхан Парлак в 90-та минута, когато вкара за 3:2.

След успеха, Карабюкспор се изкачи на 8-то място с актив от 37 точки. Газиентепспор пък остана на 4-та позиция с 46 точки.