В мач от 20-я кръг на турската Суперлига Денизлиспор победи с 2:1 Коняспор и по този начин се изравни по точки с отбора на Анкарагюджу, който се намира над зоната на изпадащите.

Победата за Денизли донесе българския нападател Емил Ангелов, който се разписа в 54-та минута. Бабангида получи през първото полувреме жълт картон, както и другият бивш футболист на Литекс Джемал Берберович. Домакините поведоха още в 8-та минута чрез Робъртс.

Почетното попадение за Коняспор отбеляза Поляц в 49-та минута, като гостите завършиха мача с човек по-малко, след като Акън бе изгонен в 44-та минута.

След тази победа Денизлиспор се изравни по точки с Анкарагюджу, след като и двата отбора имат по 18 точки, но тимът, където играе Емил Ангелов е с по-лоша голова разлика.

В останалите два мача Анкараспор загуби с 1:2 от Истанбул ББ, а Коджаелиспор също падна с 1:2 от Кайзериспор.