Футболистът на Ерчиешспор Здравко Лазаров създаде страшно много положения за своя тим, но въпреки това не успя да помогне на отбора си да спечели турнира за Купата на Турция.

Ерчиешспор загуби с 0:1 от Бешикташ след продължения. В редовното време двата отбора не успяха да си отбележат гол.

Единственото попадение в мача бе дело на Бобо в 102-та минута. По този начин футболистът донесе поредния приз за Бешикташ.

Един от най-изявените на терена бе нападателят Здравко Лазаров, който игра цял мач, но пропусна редица положения и не успя да вдигне трофея в Турция. Само за първото полувреме българинът не успя да реализира над седем голови ситуации.

Електричката стигна до финала на турнира, след като Ерчиешспор победи с дузпи Трабзонспор. Тогава българинът реализира първия наказателен удар за своя отбор.