Валери Домовчийски игра за Дуисбург при победата с 2:1 като гост на Ерцгебирге Ауе в среща от 16-ия кръг на Втора Бундеслига.

Юношата на Левски започна като титуляр за гостите и остана на терена до 70-ата минута, когато треньорът Оливер Рек го замени с Андре Хофман.

Зебрите поведоха в 14-ата минута с попадение на Даниел Брозински, но домакините изравниха в 21-ата чрез Николас Хьофлер. Резервата Морис Екслагер донесе успеха на Дуисбург в 91-ата минута.

С втората си поредна победа Домо и компания се изкачиха на 13-о място в класирането с актив от 16 точки. Ерцгебирге Ауе има точка повече и е 12-и. Лидери са Айнтрахт Франкфурт и Фортуна Дюселдорф с 35 точки. Трети е Гройтер Фюрт на Асен Караславов с 33.