Валери Домовчийски записа 20 минути игра при равенството 0:0 на Херта Берлин срещу Бохум у дома.

За столичаните бе важно да спечелят трите точки срещу пряк конкурент в борбата за спасение в Бундеслигата, но и усиленият натиск в края на второто полувреме не помогна на тима на Фридхелм Функел да стигне до успеха.

Домо замени Патрик Еберт в 70-ата минута с цел засилване нападателната мощ на Херта и имаше добро положение за гол, но не успя да порази вратата на гостите. В последните минути пропуски за берлинчаните направиха още Сисеро и Флориан Кринге.

Така след изиграване на 19 кръга от немския шампионат Херта остана на последно място в класирането с едва 10 точки. Бохум е 14-и с 20, на три точки над зоната на изпадащите.