Българският футболист Валери Домовчийски взе участие при равенството 1:1 на неговия Левадиакос срещу Пантракикос. Нападателят се се пови в игра в 62-ата минута, след като тимът му беше повел след дузпа.

От 52-ата минута Пантракикос заигра и с човек по-малко, но въпреки това тимът успя да изравни в самия край на срещата от 21-ия кръг чрез Стелиос Илиадис.

Отборът на Валери Домовчийски се намира на 11-о място във временното класиране в Гърция с 24 точки, докато Пантракикос е на 15-о с 14 пункта.

В друг мач от съботната програма на местния шампионат Шкода Ксанти се наложи с минималното 1:0 над Панатинайкос.

Николай Димитров - Хичо започна мача като титуляр за победителите, но беше заменен в 59-ата минута. Домакините от Панатинайкос останаха с 10 души на терена малко преди това. Играчите на Шкода Ксанти успяха да се възползват от преимуществото си и реализираха единствения гол в двубоя в 67-ата минута чрез Карим Солтани.

Панатинайкос заема 3-о място във временното подреждането с 38 точки, докато Шкода Ксанти е на 8-о с 25.