Дуисбург, където играе българският нападател Валаери Домовчийски допусна тежка домакинска загуба от 0:2 от Гройтер Фюрт, където се подвизава бившият футболист на Славия Асен Краславов.

Бившият футболист на Левски Валери Домовчийски бе оставен на резервната скамейка и се появи в игра за Дуисбург в 63-та минута, но не успя да помогне на своя отбор.

Асен Караславов не се появи в игра и остана на резервната скамейка на Гройтер Фюрт.

Осеан в 78-та минута и Цилнер в 91-та минута донесоха победата на Гройтер Фюрт в мача от 24-я кръг на Втора Бундеслига.

Гройтер Фюрт продължава да е лидер във Втора Бундеслига с актив от 50 точки, а Дуисбург е в опасна близост до зоната на изпадащите като заема петнадесета позиция с 20 точки.