Воденият от Стойчо Младенов ЕНППИ загуби с 1:3 у дома от Ел Ентаг Ел Харби в среща от 19-ия кръг на египетското първенство.

Гостите от Ел Харби поведоха с 2:0 с голове на Мохамед Заки в 29-ата минута и на Момен Закария в 58-ата.

В последната минута на първата част пък Надер Ал Ашри от водените от българския наставник домакини бе изгонен и остави тима си с човек по-малко.

В 60-ата минута Алаа Исса вкара почетното попадение за ЕНППИ. Преди гостите да вкарат третия си гол в последните секунди на срещата от дузпа чрез Гомаа Машур.

След 18 изиграни срещи в египетския шампионат тимът на Стойчо Младенов е на девето място с 24 точки – на седем зад третото място, даващо право на участие в африканските клубни турнири и на шест пред 14-ия Ел Гунах, който е в зоната на изпадащите. С днешния успех Ел Ентаг Ел Харби се изкачи на шесто място с 27 точки.