Българският нападател Исмаил Иса не успя да помогне на Шериф Тираспол при загубата с 0:3 в реванша срещу Динамо Загреб. С тежкото поражение пред собствена публика молдовците приключиха участието в предварителните кръгове на Шампионската лига и сега ще трябва да играят плейоф за влизане в групите на Лига Европа.

Българският нападател Исмаил Иса влезе като резерва през второто полувреме, но не успя да помогне на домакините да запишат по-почетна загуба.

След загубата с 0:1 преди седмица Шериф опита да потърси бърз гол, но той падна в тяхната врата. Още в 10-ата минута чилиецът Жуниор Фернандес се озова на добра позиция и разстреля Томич.

В 27-ата минута ситуацията се влоши допълнително, след като Пиварич намери с чудесно подаване Хилал Судани и последният опъна мрежата за 2:0.

Последният пирон в ковчега на молдовците заби таранът Дуйе Чоп с попадение в 61-ата минута.

Така шампионът на Хърватия продължава в плейофа за влизане в групите на Шампионската лига.