Динамо Букурещ сложи край на серията си от 7 мача без победа в румънското първенство. „Кучетата” разбиха с 4:0 у дома раздирания от проблеми Газ Метан Медиаш. Титуляр за победителите започна българският халф Антони Иванов, който подаде за второто попадение, а в средата на втората част беше заменен от Каталин Карп.

Газ Метан остана без треньора си часове преди срещата, а в стартовия състав личаха имената на доста младоци. Марко Ивановски откри резултата в 20-ата минута, а в 38-ата минута отново северномакедонският нападател удвои аванса на своя тим след асистенция на Иванов.

През второто полувреме в рамките на три минути Габриел Торже вкара две попадения. Първо в 73-ата минута вкара от дузпа, а в 76-ата минута оформи крайния резултат.

С успеха Динамо събра 16 точки и продължава да е предпоследен във временното класиране. Газ Метан има 22 точки.