Динамо Букурещ победи Поли Тимишоара с 2:1 в последния мач от четвъртия кръг на румънското първенство, в който имаше и българско участие.

Бившите футболисти на Левски Орлин Старокин и Георги Сърмов играха в двубоя, но не се засякоха на терена. Старокин започна като титуляр за Динамо като в края на първото полувреме получи жълт картон, а на почивката бе заменен от Фай. Сърмов пък бе резерва и влезе в игра в 71-ата минута на мястото на Скутару.

Иначе домакините откриха в 4-ата минута от дузпа, реализирана от Козмин Матей. Роберт Елек изравни само 3 минути по-късно, а Харлем-Еди Гнохере даде нов аванс на Динамо в 44-ата минута.

Така тимът от Букурещ продължава без загуба като заема трето място с 8 точки, колкото имат и първият Търгу Муреш и вторият Стяуа. Поли Тимишоара е на 9-а позиция с 3.