Вратарят на българския национален отбор по футбол Димитър Иванков пази 90 минути за своя Кайзериспор при равенството 3:3 срещу Сакарияспор в мач от турската Суперлига.

В изключително драматичен мач, наситен с жълти картони и един червен, бившият страж на Левски допусна Кангеле да му вкара три гола, единият от които от дузпа.

От средата на декември българинът е допуснал само два гола в първенството на Турция.

Головете за гостите от Кайзериспор реализираха Топуз (29), Оздуркан (34) и Бнал (78).

В 77-та минута домакините останаха с човек по-малко на терена след отсъден червен картон, но съотборниците на Димитър Иванков не успяха да стигнат до победния гол.

В класирането Кайзериспор заема вече 3-то място, докато Сакарияспор се намира в дъното на таблицата на последното 18-то място и е заплашен от изпадане.