Кирил Десоподов и неговият Щурм Грац записаха тежка загуба с 2:5 при гостуването на Ред Бул Залцбург, който предсрочно си осигури шампионската титлата на Австрия. Българският национал започна като титуляр и беше заменен в 63-ата минута при резултат 0:2.

Голеадата настъпи след почивката, първото полувреме завърши 1:0 за домакините с гол на Удейеми в 22-ата минута. През втората част "биковете" показаха шампионски стил и нанизаха още четири попадения чрез Онгуене (53), Собослай (73), Койта (85) и Бериша (88). За Щурм Грац се разписаха Китейшвили (79) и Домингес (87).

Отборът на Десподов игра с човек по-малко в последните 20 минути, след като Любич беше изгонен с втори жълт картон. Така Щурм изгуби окончателно шансовете си за участие в евротурнирите.