Цървена звезда тръгна с хикс при подновяването на сръбската Супер лига. Отборът на Благой Георгиев и Ибрахима Гай достигна до 1:1 при гостуването си на Бежание. Домакините поведоха рано с гол на Османович още в 7-а минута. Изравнителното попадение за шампионите дойде в началото на второто полувреме след гол на Бързанович.

Така вече втория във временното класиране Партизан съкрати преднината на Звезда на 12 точки.

Националът Благой Георгиев започна титуляр и игра до 80-а минута. Сенегалецът с български паспорт Ибрахима Гай отново записа пълни 90 минути и бе сред най-добрите за своя отбор.

Следващата седмица е голямото дерби между Цървена Звезда и Партизан. Мачът е на 24 февруари, а лидера ще домакинства на своя стадион „Мала Маракана”.