ЦСКА Москва и Рубин Казан завършиха 0:0 в двубой от 15-ия кръг на руското първенство. Българският национал Георги Миланов започна като титуляр срещата и остана на полето до нейния край, но не успя да помогне на съотборниците си да спечелят двубоя.

Домакините имаха известно предимство през първото полувреме, но така и не успяха да се разпишат в съперниковата врата.

През вторите 45 минути и двата тима търсеха попадения. Миланов съумя да преодолее двама съперници в 51-ата минута, но не сполучи с атаката, а Акинфеев се справи в самото начало на полувремето с опасност пред своята врата.

В 53-ата минута Миланов и Тошич сътвориха добра комбинация, но топката не намери целта.

Малко по-късно Рижиков се справи след поредна опасност пред своята врата, която беше сътворена от Миланов и Вернблум.

Гостите също създадоха сериозни опасности пред Акинфеев, нацелиха и греда, но така и не стигнаха до попадение.

Така двата тима взеха по 1 точка. След нея ЦСКА е на 3-ото място с актив от 26 точки, а Рубин е на 9-ото място с 20 точки.