Българският нападател Цветелин Чунчуков вкара четвъртия си гол през сезона, разписвайки се за Стяуа (Букурещ) във втора румънска дивизия. Военният отбор, който получи право да използва името и емблемата на най-успешния клуб в страната, се наложи с 1:0 над Оцелул Галац в 11-ия кръг.

Чунчуков отбеляза единственото попадение в мача в 46-ата минута.  С този успех Стяуа събра 26 точки и се изкачи на 1-о място във второто ниво на футбола в Румъния.

През миналия сезон федерацията на позволи на новия армейски клуб Стяуа да влезе в Лига 1 на страната, въпреки постигнатото място за участие в плейоф. КСА Стяуа се появи в следствие на конфликт между министерството на отбраната на страната и собственика на футболния отбор Джиджи Бекали. Клубът на Бекали продължи съществуването си като ФКСБ, а армията си създаде нов клуб.