Българският национал Божидар Краев вкара гол за своя тим Жил Висенте, но това се оказа недостатъчно при гостуването на Маритимо и срещата бе загубена с 1:2 като гост.

Бившият футболист на Левски бе титуляр и успя да открие резултата още в 8-ата минута с чудесен удар от границата на наказателното след лошо изчистване на защитник на домакините и прати топката в далечния ъгъл.

След половин час игра обаче Родриго Пиньо изравни, а в третата минута на добавеното време Родриго Прадо си вкара автогол и донесе победата на домакините.

В 85-ата минута гостите получиха право да изпълнят дузпа, но Сандро Лима пропусна да изравни резултата от бялата точка.

След тази загуба Жил Висенте остава на 11-о място във временното класиране с 30 точки, докато тимът на Маритимо е 15-ти с 28 пункта.