Бившият капитан на ЦСКА Божидар Чорбаджийски игра отлично и беше с голяма заслуга за победата на ФКСБ с 2:1 като гост на Киндия (Търговище). Мачът беше от 13-ия кръг на първенството в Румъния.

Чорбаджийски започна като титуляр за гранда от Букурещ и остана на терена до последния съдийски сигнал. Българинът се отличи със стабилни изяви в защита, а след края той и съотборниците му заслужено ликуваха със спечелените важни три точки.

Даниел Флореа даде преднина на Киндия в 13-ата минута, а в 31-ата стана 1:1 след автогол на Mихай Лека от състава на домакините. Победното попадение за ФКСБ реализира Арлем-Еди Гнохере в 56-aта минута след асистенция на Адриан Попа.

След победата ФКСБ събра 18 точки и се изкачи на седмото място във временното класиране.