Българският национал Чавдар Янков се завърна в игра след дълга пауза. Полузащитникът лекуваше травма близо седем месеца, но вече е възстановен.

Българинът игра в снощната контрола на Хановер срещу аматьорския Рамлинген/Ехлерсхаусен завършила с успех за тима от Първа Бундеслига с 6:1. Янков игра през цялата втора част, като позицията му беше традиционна - в средата на терена.

Първото полувреме беше далеч по-плодотворно за Хановер. Отборът на Чак взе аванс от пет чисти гола до почивката. Най-напред Шулц вкара за 1:0. С две попадения се отчете игралият и за Байерн Мюнхен Ян Шлаудраф. Останалите голове бяха дело на Розентал и Щайнер.

През второто полувреме тимът на Рамлинген/Ехлерсхаусен намали разликата на 5:1. В края на срещата гол заби и Майк Ханке.