Отборът на Стоян Колев и Живко Желев записа поражение с 1:2 като домакин на Глория Буазу в среща от 20-я кръг на румънското първенство. Соченият за фаворит отбор на домакините стигна пръв до попадение още в 33-та минута на мача чрез Габриел Виглианти. Радостта по трибуните обаче трая съвсем кратко, тъй като две минути по-късно гостите стигнаха до изравнително попадение.

Въпреки изявите на българския страж Стоян Колев, Глория Буазу стигна до победата след гол в 68-та минута, реализиран чрез Мансур.

Така след поражението Оцелул заема 9-та позиция в класирането с 29 точки в актива си.

Другият българин, който се състезава в румънското първенство с тима на Васлуй обаче записа победа. Станислав Генчев се зарадва на успеха с 3:0 на своя тим като гост на Глория Бистрица. Българинът изигра пълни 90 минути в двубоя от 20-я кръг. От 76-та минута домакините играха с човек по-малко.

След трите точки в актива си Васлуй заема 6-о място в подреждането.