18-годишният нападател Вилиан Бижев вкара два гола за втория отбор на Фортуна (Дюселдорф), който спечели с 4:2 срещу резервите на Борусия (Дортмунд) в мач от 9-ия кръг на четвърта дивизия. Бижев - българин с американски паспорт, изравни за 2:2 в 57-ата минута, а също така вкара и за крайното 4:2 в 79-ата минута.

След този успех резервите на Фортуна (Дюселдорф) събраха 11 точки в Регионал-лига Запад (четвърто ниво) и се нареждат на 10-о място. Вилиан Бижев подписа с 18-кратния английски шампион Ливърпул за три години, но англичаните го изпратиха под наем в германския Фортуна (Дюселдорф), който се състезава във Втора Бундеслига.

Тъй като нападателят все още не е готов да играе в първия състав на червено-белите, а и тежи едва 66 килограма, треньорът Норберт Майер нареди да бъде използван основно във втория състав.