Отборите на Клуж и Волунтари завършиха 0:0 в мач от 23-ия кръг на румънската Лига 1. Българският халф Антони Иванов изигра почти цял мач за гостите, тъй като бе заменен в 90-ата минута, а през втората част получи и жълт картон.

Срещата ще се запомни със съдийски гаф. В 70-ата минута Винисиус стреля с глава и в последния момент вратарят Виктор Риминчану направи блестящо спасяване. На повторенията обаче се видя, че стражът се е намесил със закъснение и топката вече е била преминала голлинията.

В крайна сметка, попадението не бе зачетено, а Клуж не успя да излезе на първо място в класирането.

Спечелената точка обаче бе изключително ценна за Волунтари в битката за оцеляване. Тимът вече има 21 пункта и заема предпоследното 15-о място в таблицата.