Младият български централен нападател Николай Тодоров бе избран за Играч на мача в двубоя от 9-ия кръг на шотландската втора дивизия /Чемпиъншип/ Ливингстън – Дънди Юн, завършил 2:0.

Плевенчанинът спечели признанието на зрителите на „Тони Макарони Арена“ в околностите на Единбург, като отбеляза втория гол за победителите в 76-ата минута.

Тодоров започна мача като централен бранител, тъй като титулярят на тази позиция бе наказан за този мач. През второто полувреме, обаче, българинът заигра на върха на атаката и затвърди победата на своя отбор.

Ливингстън заема второто място във второто ниво на шотландския футбол с 18 точки, с три по-малко от лидера Сейнт Мирън. За Тодоров това бе второто попадение в първенството. Той играе в Ливингстън като преотстъпен от Хартс.