Бранимир Костадинов игра едно полувреме при загубата на водения от Ангел Червенков отбор на Татран Прешов с 1:2 срещу Тренчин в двубой от третия кръг на словашкото първенство по футбол.

Костадинов, който е под наем в словашкия тим от Ботев Враца, се появи в игра на почивката на мястото на Ян Папай и успя да създаде две опасности пред противниковата врата, но не съумя да заличи гола пасив на своя тим. Той дойде след попадение през първата част на Давид Депетрис, който вкара втори и победен гол в 85-та минута. Малко преди това Татран беше изравнил, след като Рамон да Силва си отбеляза автогол.

Татран е на седмо място след мача си от третия кръг, но голяма част от изоставащите отбори са с по два мача, а деветият Спартак Търнава е изиграл само един. Тренчин пък е втори и на точка от лидера Ружомберок.