Българските футболисти Иван Бандаловски и Валери Божинов стартираха успешно контролите на Партизан. Сръбският гранд победи с 3:1 румънския Клуж, а таранът реализира едно от попаденията за отбора на Иван Томич.

Двубоят бе неофициален дебют за новия треньор на „гробарите“. Бандата и Валери игра през първото полувреме, а след почивката Партизан беше с коренно променен състав. Още във втората минута на контролата, която се проведе в Кипър, Брашанац изведе сърбите напред в резултата.

В 15-ата минута Божинов наказа вратаря на Клуж. Българинът се разписа след като плонжира и прати топката с глава във вратата на румънците. Едва в края на първото полувреме румънците намалиха, като точен бе Дани Коельо.

През втората част Партизан реализира трети гол, който бе дело на новото попълнение Фофана. В спаринга Иван Бандаловски игра на позицията десен бек. В края на първия дял от сезона бившият капитан на ЦСКА игра и като централен бранител, но сега явно ще бъде налаган на обичайната си позиция.