Парма загуби с 0:2 гостуването си на Наполи в мача от 10-ия кръг в Серия. За „дуковете” в игра през второто полувреме се появи Валери Божинов, който обаче не успя да помогне на своите да избегнат поражението.

Българският национал започна срещата като резерва, като в 65-та минута замени Стефано Мороне. Нападателят не съумя да вдигне своите и те записаха девети мач поред без победа.

Първото попадение в срещата падна в 19-та минута, когато Единсон Кавани вкара за 1:0, с което откри резултата на стадион „Сан Паоло”. Домакините подпечатаха победата си в 86-та минута, когато отново Кавани бе точен за 2:0.

След поражението, Парма заема незавидната 18-та позиция с 8 точки след цели 10 кръга. Наполи пък е на 5-та позиция с 18 точки.

В друг мач от Серия А Ювентус победи Чезена с 3:1. Въпреки че бе в разширената група на „старата госпожа” за двубоя, Марио Кирев не бе на пейката при успеха за своите.

Милан се измъчи срещу Бари, но все пак стигна до трите точки след успех с 3:2.