Българският нападател Валери Божинов вкара от дузпа за резервите на Сити срещу колегите им от Манчестър Юнайтед. Голът на доскоро контузения футболист не беше достатъчен за „гражданите”, които загубиха срещата с 1:2 като гости. Българският нападател излезе като титуляр и игра пълни 90 минути за своя отбор.

На трибуните е присъствал лично мениджърът на „червените дяволи” сър Алекс Фъргюсън, който очевидно следи, какво правят и резервните му играчи.

В рамките на две минути между 36-та и 38-та Джеймс и Машеда реализираха за Манчестър Юнайтед. В последните секунди на първата част Валери Божинов бе точен от 11 метра за 1:2.

За Манчестър Юнайтед се завърна контузеният бразилски халф Андерсон, а за домакините игра и сръбският талант Зоран Тошич.