Българският полузащитник Борислав Цонев игра 71 минути при загубата на неговия Интер Запрешич от гранда Динамо Загреб с 2:3 в мач от 23-ия кръг на хърватската лига.

Марин Леовац откри резултата на „Максимир” след шест минути игра, а Антонио Бошек изравни в 39-ата. Дамиан Кадзиор отново даде превес на Динамо след точно час игра, а Оршич изпусна дузпа осем по-късно. Така треньорът на Запрешич прецени да извади българина, а на негово място влезе Хаас.

В 72-ата Марио Гавранович покачи аванса на Динамо Загреб на 3:1, а нападателят Комнен Андрич направи загубата на Интер по-почетна.

По този начин Динамо продължава да придържа убедителния си 12-точков аванс пред Хайдук Сплит на върха и е с 56 точки. Интер Запрешич пък е осми със 17 пункта, с две повече пред последния в класирането Вараждин и една аванс пред Истра 1961.