Благой Георгиев вкара гол при победата на своя Цървена Звезда срещу Войводина Нови Сад. В мач без значение за титлата в Сърбия, отборът на българина се наложи като домакин над своя съперник с категоричното 4:2.

Тимът на Цървена Звезда, в който се състезава и бившият футболист на ЦСКА Ибрахима Гай, стана шампион на страната три кръга преди края на местното първенство.

Бившият играч на Славия игра цял мач за своя тим и вкара изравняващото попадение за 2:2 в 75-та минута на двубоя. Само в рамките на четири минути домакините успяха да отбележат още две попадения, а с това и да се поздравят с крайния успех.

Европейският шампион от 1991 година може да запише и десетия си златен дубъл, ако победи отново Войводина Нови Сад, този път на финала за Купата на Сърбия на 15 май.