Въпреки оставката на старши треньора Вячеслав Грозни от преди няколко дни, Терек отново продължи с неубедителните игри. В среща от 26-я кръг на руското първенство чеченския тим загуби с 0:2 като гост на непретенциозния Криля Советов.

Националът Благой Георгиев записа пълни 90 минути в срещата, докато другият български представител в отбора Вальо Илиев е контузен и не взе участие в мача.

Гостите започнаха по-активно, но след това Криля се съвзе и в 33-та минута стигна до гол. С премерен удар от около 15 метра Владислав Игнатиев реализира за 1:0.

През второто полувреме головите положения пред двете врати се оказаха много по-малко, но 6 минути преди края на редовното време Криля успя да си осигури преднина от два гола. Вратарят на гостите Андрей Дикан успя да отбие един удар на Иванов, но при добавката Роман Адамов реализира за 2:0.

Така след загубените три точки Терек падна на 10-а позиция в подреждането с 33 точки, докато Криля Советов е вече на 9-о място със същия актив.