Българският футболист Благой Георгиев игра цял мач при равенството 1:1 на Терек срещу Волга. Полузащитникът бе предпочетен за пореден мач от треньора Станислав Черчесов за титулярния състав.

Още през първото полувреме българинът демонстрира качествата си на терена, като на няколко пъти създаде добри положения чрез отличните си пасове пред наказателното поле, но така и не се стигна до точно попадение.

Първото попадение падна още в 8-та минута на срещата. След контраатака на Терен, Кудряшов намери отдясно Олег Иванов, който останал сам, прати топката в мрежата за 1:0.

През второто полувреме домакините от Волга изравниха. В 53-та минута Шамил Асилдаров завърши много добра атака на домакините, за да оформи крайното 1:1.

След 18 кръга в Русия Терек заема четвърта позиция в подреждането с 32 точки, докато Волка е на 13-о място с 14 пункта.