Бившият футболист на Левски Даниел Младенов реализира два гола за своя Трикала при победата с 3:0 над Ватанякос. Двубоят бе от 3-ия кръг на гръцката Трета дивизия.

Младенов откри резултата малко преди почивката след хубав удар по диагонала с левия крак. Веднага след почивката отново той бе в основата на втория гол, когато асистира на свой съотборник.

Третото попадение за Трикала падна в 57- ата минута. Тогава Младенов се възползва от подаване на свой съотборник и на празна врата не сбърка за крайното 3:0.

Цял мач за Трикала изигра и вратарят Стефано Кунчев. Другият българин в състава Валентин Веселинов пропусна двубоя заради лека травма.

С този успех отборът на Трикала се изкачи на втора позиция с пълен актив от 9 точки.