Крум Бибишков не взе участие в дербито от втория кръг на румънското първенство между отборите на Стяуа Букурещ и Клуж, което завърши 2:2.

Гостите поведоха още в 3-та минута след гол на Юсеф Коне, но Ромео Сурду изравни резултата в 42-та минута.

Клуж отново дръпна напред в резултата в 54-та минута, когато бе точен Дарио Флорес, но все пак Капетанос донесе точката за Стяуа в 68-та минута, когато се разписа от дузпа.

В друг мач от кръга Оцелул Галац завърши 0:0 срещу Чеахлул, а Стоян Колев и Живко Желев играха 90 минути за домакините.

Така във временното класиране Стяуа се намира на второ място с 4 точки, Оцелул се намира на пета позиция също с 4 точки, а Васлуй със Станислав Генчев в състава си се намира на последното осемнадесето място в групата без спечелената точка, но и с мач по-малко.