Крум Бибишков направи своя официален дебют при победата на Стяуа с класическото 3:0 срещу Мъдъруел в мач от третия квалификационен кръг на Лига Европа, който се игра на стадион „Генча”.

Крейгън си отбеляза автогол в 31-та минута, с който гранда от Букурещ поведе в резултата. Домакините удвоиха своята преднина в 45-та минута, когато се разписа Николица, а крайното 3:0 оформи Станку в 60-та минута.

Крум Бибишков се появи в игра в 75-та минута, когато влезе на мястото на Сурду. Българският нападател имаше две добри положение, които можеше да реализира, но пропусна.

Васлуй постигна също важен успех с 2:0 срещу кипърския Омония Никозия, като за румънския отбор през всички 90 минути игра българският полузащитник Станислав Генчев.

И двете попадения за Васлуй бяха дело на Темваниера, който бе точен в 20-та и 55-та минута.