В последния мач от 19-я кръг на руското първенство Спартак Москва не срещна никакви проблеми и победи с 3:2 като гост Терек.

Бившият защитник на ЦСКА Валентин Илиев започна като резерва, но влезе в игра още в 37-та минута на мястото на Флорентин Петре.

Благой Георгиев се появи в игра едва в 70-та минута, когато смени Даниел Панку.

Футболистите на Валери Карпин решиха мача още в първия половин час. Първо в 25-та минута Алекс намери с чудесен пас Яковлев, който бе точен за 1:0.

Бразилският голаджия на Спартак Велитон също се разигра и наниза два гола в 29-та и 33-та минута.

Все пак домакините от Терек стигна върна едно попадение в 62-та минута, когато се разписа Кутарба.

Крайното 2:3 оформи Шамил Лахиялов, който бе точен във втората минута на даденото от съдията продължение на мача.