Без българските футболисти Валентин Илиев и Благой Георгиев, Терек Грозни постигна трудна победа с 3:2 над Криля Советов.в мач от 12-тия кръг на руското първенство.

Сред избраниците на Вячеслав Грозни попаднаха бившите играчи на ЦСКА Флорентин Петре и Радослав Забавник.

Даниел Панку даде комфортен аванс от два гола на Терек след голове в 8-та и 38-та минути. Звездата на гостите Евгений Савин обаче успя да изравни резултата само в рамките на 4 минути, след като бе точен в 47-та и 51-та минута.

Двубоят отиваше към равен, когато в 6 минути преди края на редовното време Сергей Бендз донесе трите точки за тима от Грозни.

Така във временното класирането отборът на Илиев и Георгиев е 10-ти с 16 точки. Криля Советов пък пропусна да излезе начело и остана трети с 20 точки.