Бившият футболист на Литекс Бето да Силва вкара гол в мрежата на Димитър Иванков с екипа на Газиантепспор. Бразилският централен нападател реализира в 27-та минута, когато националът Иванков капитулира. Въпреки това обаче отборът на българския страж стигна до успеха с 3:1 над своя съперник в срещата от 22-я кръг на местното първенство.

Домакините от Кайзериспор стигнаха до равенството в края на първата част. Голът бе дело на Тоскали три минути преди почивката на двубоя от турската елитна дивизия.

Димитър Иванков бе сред най-добрите за своя отбор, докато Бето безспорно блестеше за гостите от Газиантепспор.

Това наложи домакините да се хвърлят с всички сили, за да стигнат до крайния успех. В крайна сметка в 82-та минута Арслан върна радостта по трибуните, като изведе своите напред, а крайното 3:1 оформи Топуз в даденото от съдията продължение.

Клубът на Иванков държи твърдо петото място на 5 точки от четвъртия – Бешикташ. Днешната победа на Кайзери е пета поредна, като в предишните четири срещи отборът на българския страж дори не бе допуснал гол във вратата си.

След загубата отборът на Бето заема 11-о място с 25 точки в актива си.