Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов вкара второто попадение за своя Тотнъм в приятелския мач срещу италианския Торино. Срещата завърши при резултат 2:0 за „шпорите”.

Мартин Йол започна с Бербо и Роби Кийн в атака, като остави новото попълнение Дарън Бент и Джермейн Дефо на скамейката.

Нападателното дуо се отплати на треньора за доверието. В 15-та минута Кийн отбеляза първото попадение за „шпорите”. След пас на Кабул топката попадна в Роби и той вкара в левия горен ъгъл на вратата Серени.

В 65 минута на мача, Митко се разписа след няколкоходова атака на Тотнъм, като голяма заслуга за попадението има и Малбранке, който асистира на Бербо за гола.

Българинът  напусна терена в 72 минута, когато Йол направи двойна смяна. На мястото на Бербатов и Роха, влезнаха Дефо и Сталтери.