В контрола среща Тотнъм победи с 2:0 като гост Селтик, като дебют с екипа на лондончани направи новото попълнение Дейвид Бентли.

Българският нападател Димитър Бербатов игра 90 минути за своя отбор, но така и не успя да се разпише в противниковата врата.

Отново силен мач за „шпорите” направи Дарън Бент, който се възползва от грешен пас на Хартли и с хубав удар прониза Артур Боруц.

Дейвид Бентли се появи в игра в 45-та минута на мястото на Аарън Ленън, а в 79-та минута Бейл подаде чудесно на новото попълнение на Тотнъм и на него му оставаше само да вкара топката в мрежата на Селтик за втори път.

За „шпорите” цял мач пази бразилският вратар Еурелио Гомес, а Лука Модрич игра до 83-та минута, когато бе сменен от Джейми О’Хара.