Българският нападател Костадин Башов се разписа при успеха на  Еносис с 4:1 (3:0) като гост на ЕН Пареклисиас в мач от 11-ия  кръг на кипърската втора футболна дивизия. С третата си поредна победа тимът от Паралимни се изкачи на  второто място с 22 точки, само на 2 точки зад лидера Кармиотиса.

Башов направи 4:0 в 52-ата минута, когато получи пас в дясно в  наказателното поле и с хубав удар прати топката в близкия горен  на вратата на съперника. Преди това в края на първата част българинът беше в основата на третото попадение.

Той изведе сам срещу вратаря съотборника си  Илиас Ватис, чийто прехвърлящ удар беше избит от голлинията от  притичалия защитник на домакините Еротокриту, който получи  директен червен картон, а Ватис реализира отсъдената дузпа. Другият българин в състава на Еноис Рангел Абушев не игра  заради наказание./БТА