Доскорошният футболист на Левски Седрик Бардон отбеляза два гола за победата на своя Бней Йехуда Тел Авив с 3:2 над Ашдод на Димитър Макриев, който вкара едно от двете попадения за гостите.
Французинът откри резултата в седмата минута, а в 33-ата Макриев изравни. Само три минути по-късно гостите от Ашдод излязоха напред в резултата с гол Шрики.

Бардон обаче показа, че не случайно взе фланелката с номер 9 в тима от Тел Авив и донесе ново равенство 2:2 в 70-ата минута.

След още 120 секунди игра Битон оформи крайното 3:2, подпечатвайки едва третата победа не столичани през този сезон.

Бней Йехуда се отлепи от последното място и вече е на 11-и, докато последната позиция остана за Ашдод.

Апоел Тел Авив на Елин Топузаков и Димитър Телкийски у дома загуби с 0:1 от третия Бней Шакнин и е на 10-о място.