Льовен с Иван Бандаловски в състава си загуби с 0:2 гостуването си на Шарлероа от 22-я кръг на белгийското първенство.

Иван Бандаловски игра цял мач за гостите, но не успя да помогне на своя тим да стигне поне до точката.

Гостите играха през цялото второ полувреме с човек по-малко, след като Гисласон бе изгонен с директен червен картон в 45-та минута.

В началото на второто полувреме домакините пропуснаха дузпа в 48-та минута, след като Кебано не успя да вкара.

Шарлероа също завърши мача в намален състав, след като Тиаре бе изгонен в 72-та минута.

И двата гола за домакините паднаха в края на мача като Гнохере откри резултата в 84-ата минута а Неескенс Кебано довърши съперника в добавеното време.

След загубата Льовен се свлече в зоната на изпадащите, като заема предпоследната петнадесета позиция с 19 точки.