Красимир Балъков продължава да не може да запише успех начело на неговия Санкт Гален. Българският наставник пое швейцарския тим на 29-и октомври и започна с загуба от Цюрих, а седмица по-късно направи равен с Ксамакс. Днес Санкт Гален бе разгромен с 1:5 като гост на Сион в мач от 16-ия кръг на швейцарското футболно първенство.

Честта на футболистите на Балъков спаси Агире, като реализира единственото за тях попадение в мача в 11-та минута. Резултатът в двубоя откриха домакините още във 2-та минута чрез Саборио. Девет след това Санкт Гален изравни, но по-късно загуби тотално контрола на играта и инкасира още четири попадения в мрежата си.

Тимът на Бала заема последното 10-о място в класирането с 12 точки. Лидер е Базел с 33, следван от Цюрих и Янг Бойс Берн със съответно 32 и 26 точки.

В другия мач от кръга, игран днес, бившият тим на Балъков – Грасхопърс, победи с 2:1 Тюн и се изкачи на осмо място в подреждането с 14 точки.