Бившият футболист на Левски, Литекс и Черноморец Емил Ангелов направи асистенция в мача срещу Бурсаспор, чиято врата се пази от Димитър Иванков.

Срещата между Карабюкспор и Бурсаспор завърши 1:1. Още в четвъртата минута на срещата Кени Милър заби попадение за „крокодилите”. След добро извеждащо подаване на Емо Ангелов Ихлан Парлак изравни резултата в 20-та минута на двубоя от турското първенство.

Бабангида игра до 62-та минута, когато бе заменен от Сенол. Иванков пък пази през цялото време за гостите от Бурса, който почти нямат шансове да защитят титлата си, която спечелиха сензационно през миналата година.

Бурсаспор е на пет точки зад лидерите в класирането – Фенербахче и Трабзонспор, а Карабюкспор е в средата на временното класиране.

На практика реалната цел пред Иванков и компания е да си запазят мястото в Зона Европа, което най-вероятно ще се случи.