Българинът Ахмед Ахмедов имаше важен принос за успеха на неговия Нефтчи Баку с 3:0 при гостуването на Кешла от 25-ия кръг на първенството на Азербайджан. Той влезе като смяна през втората част и подаде за един от головете в мача.

Нефчи поведе в 38-ата минута, когато Мирабдула Абасов се разписа с глава след корнер.

Ахмедов се появи в игра на мястото именно на Абасов в 67-ата минута, а в 74-ата изработи втория гол за своя тим. Той напредна с топка в крака и подаде към нахлуващия от втора позиция Кейсуке Хонда, който стреля във вратата за 0:2.

Крайното 0:3 оформи Емин Махмудов в добавеното време след прекрасно изпълнен пряк-свободен удар. С този успех Нефчи отново излезе начело в класирането с 50 точки, колкото има и основният му конкурент Карабах. Кеша пък остава на 7-ата позиция с 23 точки.