Българският национал Георги Сърмов игра цял мач за Касъмпаша при загубата с 0:1 като гост на Кайзериспор в последен мач от 16-ия кръг на турския шампионат.

Другият българин в тима от Истанбул - Николай Димитров-Хичо, не взе участие в двубоя, въпреки че бе на пейката на гостите, а Сърмов получи жълт картон в началото на второто полувреме.

Единственото попадение за Кайзери вкара привлеченият през лятото от Бока Хуниорс за 2,5 милиона нападател Пабло Муче в 71-ата минута.

Играещият в Турция Муче е аржентински национал, като в последните две години има 5 мача и 2 гола за селекцията, в която която голямата звезда в атака е Лео Меси.

Загубата остави на шесто място в класирането Касъмпаша, който е на само 4 точки зад зона Шампионска лига, докато Кайзериспор е 13-и.