Юношеският национал Антонио Вутов вкара за първи път с екипа на Удинезе. Вчера младежката формация на клуба от Серия А игра любопитна контрала срещу националите на Сърбия до 23 години. Спаринга се игра в Босна и Херцеговина, а Вутов вкара единствения гол за Удинезе. Двубоят завърши без победител – 1:1.

Антонио откри головата сметка в мача още в 28-та минута. Юношата на Левски бе точен от дузпа, която реферът отсъди. Николич изравни десет минути преди края на срещата.

Вутов бе титуляр за селекцията на Матиуси. Треньорът на младежите в Удинезе смени българина в 77-та минута на спаринга.

Антонио Вутов все още няма право да играе в официалните мачове, тъй като се чака позволение от УЕФА, защото футболистът все още е непълнолетен. Българинът често е използван в приятелски срещи, които се организират редовно от ръководството на Удинезе. Талантът от Мездра тренира с първия отбор и младежката формация на клуба от Серия А.